Poziv na priredbu

Poštovani roditelji, dragi gosti, građani naše općine,
Pozivamo vas da prisustvujete kulturno-umjetničkom programu koji su za Vas primpremili učenici naših dviju škola, JU Osnovna škola “Čelić” i JU MSŠ Čelić. Priredba će se održati 29. decembra 2016. u Velikoj sali Općine Čelić sa početkom u 17:00 časova.
Napominjemo da je Priredba takođe i donatorskog karaktera. Naime, na samom početku školske 2016/2017. godine došlo je do oštećenja poda fiskulturne sale čime je direktno i u potpunosti onemogućeno izvođenje nastave u sali. Učenici OŠ “Čelić” i MSŠ “Čelić” već četiri mjeseca ne mogu pohađati nastavu tjelesnog i zdravstvenog odgoja.
Cilj donatorske komponente priredbe je prikupljanje dobrovoljnih novčanih priloga za renoviranje poda fiskulturne sale u OŠ “Čelić”.
Ovim putem Vas pozivamo da svojim prisustvom uveličate program, te, ukoliko ste u mogućnosti, pomognete opremanje poda naše fiskulturne sale. Svoje dobrovoljne novčane priloge ubacite u kutije koje će biti postavljene u Velikoj sali Općine Čelić.
Sva prikupljena sredstva će u potpunosti biti usmjerena ka obnovi poda naše fiskulturne sale.
Napominjemo da je ulaz slobodan i da su donacije dobrovoljne.
Najiskrenije zahvalni učenici i uposlenici OŠ “Čelić” i MSŠ “Čelić” iz Čelića.