Priredba povodom Dana dječije radosti

novogodišnja priredba_head
Danas je u Osnovnoj školi “Čelić” bilo praznično raspoloženje. Mališani su sa nestrpljenjem iščekivali kraj nastave i tradicionalnu novogodišnju priredbu koja se izvodi za učenike, roditelje i uposlenike Škole. Prisutnima se se vrlo uspješno predstavili članovi odjeljenskih zajednica nižih razreda, učenici odjeljenja sa posebnim potrebama, članovi Recitatorske i Dramske sekcije, te članovi Mlađe i Starije plesne grupe. Prisutni, vidno dirnuti pjesmom i igrom naših mališana, srčanim aplauzima su nagradili vesele izvođače.

Inače, dan je započeo sportskim takmičenjem u odbojci na kojem su učestvovali učenici viših razreda. Kao najuspješniji  su se pokazali članovi tima 9-A “Čelić”. Ekipa 8-C odjeljenja je bila drugoplasirana, a treće mjesto je osvojila ekipa 9-B “LJiljani”.

Slike možete pregledati na našoj Google Plus stranici.