Školsko takmičenje

skolsko takmicenje iz engleskog 001

U našoj školi se već uveliko vrše pripreme za nastupajuća općinska  takmičenja, od kojih neka počinju već za par semica. Prema Kalendaru takmičenja, prvo na redu je općinsko takmičenje iz engleskog jezika, koje je na rasporedu već 22. februara 2014.
U petak je, 7.2.2014. godine već održano školsko takmičenje iz engleskog jezika za 8. razrede na kojem je nastupilo 7 učenica koje već nekoliko godina pohađaju dodatnu nastavu iz engleskog. Sve učenice su bile vrlo uspješne na testu, ali najveći broj bodova i plasman na Općinsko takmičenje ostvarile su Kahrimanović Semra, Salihović Alema i Šadić Amila.
Na Općinskom takmičenju koje će se održati 22.2.2014. g. prestavljaju nas još i Cifrić Selma i Šadić Eldar iz 9. razreda, te Abdurahmanović Amar i Čitaković Alma iz 7. razreda.
Čestitke i pohvale za sve učenike koji pohađaju dodatnu nastavu iz engleskog jezika, a takmičarima koji idu na Općinsko takmičenje želimo puno sreće.