Općinsko takmičenje iz Engleskog jezika

engleski post
Englezi standardno otvaraju sezonu općinskih i kantonalnih takmičenja. Ni ova godina nije bila izuzetak.
OŠ “Čelić”, kao domaćin ovogodišnjeg takmičenja, uspješno je izvršila organizaciju takmičenja. Samo takmičenje je započelo 10:00 sati, i učesnici su imali na raspolaganju 90 minuta da riješe ne baš laganih 100 zadataka. Inače, test iz engleskog se sastoji iz tri cjeline: Grammar section, Vocabulary section and Reading section.
Slijede rezultati takmičenja:
poredak
Kantonalno takmičenje će se održati nekada u martu ove godine, i svi učenici koji na Općinskom takmičenju osvoje više od 75 bodova automatski ostvaruju pravo na učestvovanje na Kantonalnom takmičenju.
Slijedi lista učenika koju idu na Kantonalno takmičenje:
poredak za kant

Sve slike u punoj veličini možete pregledati ovdje.

Na kraju, čestitke svim učesnicima takmičenja, a posebno učenicima koji su se plasirali na Kantonalno takmičenje i njihovim nastavnicima.