Jedan slatkiš – jedno dijete

js-jd 2015 007
Humanitarne akcije tradicija su u našoj školi. Humanost naših učenika, roditelja i nastavnika najviša je kvaliteta jedne ličnosti.

U tom smislu, a na prijedlog Vijeća učenika naše škole, pokrenuta je humanitarna akcija “Jedan slatkiš, jedno dijete”. Navedena akcija je dobrovoljnog karaktera a obuhvata sve učenike centralne i područne škole. Akcija traje dvije sedmice, od petka, 7.12.2015. godine do petka, 18.12.2015. godine. Sakupljene slatkiše pakovaćemo u paketiće i obradovati svoje drugare, vršnjake iz naše škole sa poteškoćama u razvoju. Poklon paketići su predviđeni i za naše nekadašnje učenike – članove porodice Forić koja je trenutno u stanju socijalne potrebe.

Još jednom pozivamo sve koji su u mogućnosti da se priključe akciji.

Hvala svim našim učenicima na ovoj humanitarnoj akciji.