Obavještenje za roditelje i staratelje

Obavještavamo roditelje i staratelje djece dorasle za upis u prvi razred devetogodišnje osnovne škole sa područja MZ Čelić i MZ Ratkovići o sljedećem:
1. Upisu u prvi razred za školsku 2021/2022. godinu u skladu sa Zakonom o osnovnom odgoju i obrazovanju podliježu djeca djeca rođena do 31.avgusta 2015. godine i ranije.

1. Na upis obavezno ponijeti rodni list djeteta sa matičnim brojem,
  2. Rodni list roditelja/staratelja djeteta,
  3. CIPS prijavu prebivališta za učenike,
  4. Ljekarsko uvjerenje izdato od nadležne zdravstvene ustanove.
    Upis će se obaviti u prostorijama Osnovne škole “Čelić” Čelić u dane 3., 4., i 5. marta 2021. godine od 9:00-15:00 sati.
    Roditelji čija djeca podliježu upisu dobit će pismene pozive sa naznačenim danom i datumom kada da dovedu svoje dijete na upis. Roditelji koji ne dobiju poziv anjihovo dijete podliježe upisu, mole se da dovedu svoje dijete u školu na upis u ovom vremenskom periodu ili da za sve informacije pozovu školu svakim radnim danom od 8100- 15:00 na telefon 035 668 080.
UPIS-ZA-WEB