Završen projekat obnove stolarije u našoj školi

Projekat obnove stolarije u našoj školi je uspješno završen. Vlada Japana je donirala 56,286 EUR (110,085.85 KM) za projekat. Predstavnici škole su 15. novembra 2019. godine u Sarajevu potpisali ugovor sa Vladom Japana i radovi su započeli 25. jula 2020. godine.

Kompletiranje projekta je produženo u nekoliko navrata (COVID-19, i dr. tehnički razlozi), ali 1. oktobra 2020. radovi su ipak uspješno privedeni kraju. Izvedbu cijelog projekta je pratila revizorska firma Revik iz Sarajeva.

Naša škola se sada može pohvaliti modernom i kvalitetnom stolarijom, što u konačnici poboljšava nesmetan i ugodan rad i boravak naše djece i uposlenika. Izuzetno smo ponosni na ovaj projekat sve riječi zahvale upućujemo Vladi Japana. Vlada Japana je donator mnogih drugih projekata obnove škola kako u našem regionu, tako i u cijeloj Federaciji BIH.