Projekat postavljanja video nadzora

Poštovani roditelji, učenici i sugrađani, obavještavamo vas da je Vlada TK obezbijedila sredstva za ugradnju video nadzora u našoj školi. Video nadzor je postavljen i sada je u funkciji.

Video nadzor će nam pomoći u očuvanju školske imovine unutar i oko škole, kao i u poboljšanju sigurnosti naših učenika i uposlenika. Nadzorom prostora unutar i oko škole bit ćemo u mogućnosti da otkrijemo bilo kakve probleme u ranoj fazi i da ih brzo riješimo.

Video nadzor je postavljen u određenim dijelovima škole i usmjeren je prema školskoj imovini.

Nadamo se da ćete nam, kao i do sada, pomoći u očuvanju sigurnosti i izgleda škole. Očekujemo da će video nadzor biti koristan i da će pomoći u očuvanju školske imovine i poboljšanju sigurnosti djece i uposlenika.

Zahvaljujemo Vladi TK na odobrenim sredstvima za sistem video nadzora.