Vrednovanje škola na području Tuzlanskig kantona za školsku 2021/2022 godinu

Sa zadovoljstvom vam javljamo u uspjehu naše škole koji je postignut na vrednovanju.

  • 1. mjesto u kategoriji škola sa 300-400 učenika
  • 1. mjestu međšu školama na području općine Čelić
  • 8. mjesto u ukupnom plasmanu svih škola na području Tuzlanskog kantona

Ovo je izuzetan uspjeh koji svjedoči o marljivom i kvalitetnom radu svih zaposlenika.

Takođe, ovom uspjehu doprinijeli su općina Čelići, naši roditelji i cijela zajednica koja nas je uvijek podržavala i pomagala u ostvarenju naših ciljeva. Kao škola, želimo zahvaliti svima koji su pomogli da ovaj uspjeh bude moguć.

Ovdje nećemo stati; umjesto toga, svi ćemo ponosno nastaviti ovim putem. Želimo da svi mi: svaki naš uposlenik, učenik, roditelj i sugrađan bude dio jedne velike porodice, i da nastavimo raditi na podizanju standarda nastave za naše učenike.

Još jednom upućujemo čestitke cijeloj zajednici, kao i našim uposlenicima, učenicima i svima ostalima na ovom uspjehu.

osnovneOpcine

osnovneBroj

osnovneUkupno