Arhive

Amar Abdurahmanović

Amar Abdurahmanović, učenik generacije za školsku 2015/2016. godinu. Amar Abdurahmanović rođen je 19.1.2001. godine u Brčkom, općina Brčko, država Bosna i Hercegovina od oca Džemala i majke Amele. Osnovno obrazovanje stekao je u Osnovnoj školi ”Čelić” u Čeliću, broj matične knjige 2/203. redni broj u registru 1. Razrede od I-IX završio je sa odličnim uspjehom… Nastavi čitati »

Kahrimanović Semra

Semra Kahrimanović, učenik generacije za školsku 2014./2015. godinu. Semra Kahrimanović rođena je 30.7.2000. godine u Maoči, općina Brčko od oca Alije i majke Mekside. Osnovno obrazovanje stekla je u Osnovnoj školi “Čelić” u Čeliću, broj matične knjige 138, redni broj u registru 12/1. Razrede od I-IX završila je sa odličnim uspjehom i primjernim vladanjem. Aktivno… Nastavi čitati »

Hasen Zejćirović

Hasen Zejćirović, učenik generacije za školsku 2013./2014. godinu. Zejćirović Hasen rođen je 15.11.1999. godine u Maoči, općina Brčko od oca Hazima i majke Senade. Osnovno obrazovanje stekao je u Osnovnoj školi “Čelić” u Čeliću, broj matične knjige 62/1. Razrede od I-IX završio je sa odličnim uspjehom i primjernim vladanjem. Aktivno je doprinosio radu sljedećih sekcija… Nastavi čitati »

Džinović Zinaida

Učenik generacije 2012/2013. g. Džinović Zinaida rođena 10.5.1998. godine u Maoči, općina Brčko od oca Musaiba i majke Safete. Osnovno obrazovanje stekla je u Osnovnoj Školi ” Čelić” u Čeliću. Sve razrede završila je sa odličnim uspjehom i primjernim vladanjem. Aktivno je učestvovala i doprinijela radu sljedećih sekcija u Školi: Dramskoj, Likovnoj, Njemački jezik, Đački… Nastavi čitati »

Asmir Bojić

Učenik generacije 2011/2012. g. Asmir Bojić, rođen 8.9.1997. godine u Maoči od oca Rasima i majke Subhije. Osnovno obrazovanje stekao je u Osnovnoj školi “Čelić” u Čeliću. Razrede od I-VIII završio je sa odličnim uspjehom i primjernim vladanjem. Aktivno je doprinosio radu sljedećih sekcija u Školi: *recitatorskoj *likovnoj *dramskoj *saobraćajnoj *borba protiv ovisnosti *civitas *sportske sekcijama Tokom svog… Nastavi čitati »

Armina Terzić

Učenik generacije 2010/2011. g. Armina Terzić, rođena 18.7.1996. godine u Göppingenu, općina Göppingen, od oca Mehmedalije i majke Fahire. Osnovno obrazovanje stekla je u Osnovnoj školi “Čelić” u Čeliću. Sve razrede je završila sa odličnim uspjehom i primjernim vladanjem. Tokom svog školovanja postigla je odlične i izvanredne uspjehe i rezultate na raznim konkursima, smotrama i… Nastavi čitati »